TERMINY REALIZACJI

 

Zamawianie strojów komunijnych

Zamówienia strojów komunijnych złożone do końca marca 2017 r. będą realizowane w ciągu maks. 30 dni kalendarzowych.

Zamówienia strojów komunijnych złożone od początku kwietnia 2017 r. będą realizowane w terminie ok. 3 tygodni lub wg ustaleń telefonicznych (601 289 607), których będziemy dokonywać z Klientami na bieżąco (zwłaszcza blisko terminu komunii).

Zamówienia sukienek nr 21 będą realizowane odpowiednio do terminu komunii - po złożeniu zamówienia (lub przed) prosimy o kontakt telefoniczny (601 289 607) celem potwierdzenia możliwości realizacji zamówienia i ustalenia terminu wysyłki.

 

Zamawianie dodatków komunijnych

W przypadku zamawiania wyłącznie produktów z kategorii „Dodatki komunijne” realizacja zamówienia następuje w kolejnym dniu roboczym po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie MX Studio, a w razie braku danego produktu w magazynie, natychmiast po jego dostarczeniu przez producenta. (O braku produktu i ew. czasie oczekiwania Klient jest informowany mailem w ciągu maks. 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.)

 

Sposób dostawy:

Wysyłkę wszystkich zamówień na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem DPD. Czas dostawy - kolejny dzień roboczy, po nadaniu przesyłki kurierowi (w dniu przekazania zamówienia wysyłamy tę informację mailem do Klienta).